1. KOLO
9 - 9TOT Udiča B — STK Lednica A |
4 - 144. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — TJ Slovan Dolné Kočkovce B |
7 - 11STK Dalas Papradno B — TTC Dulov A |
2 - 164. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — ŠK STO Dohňany B |
10 - 8TTC Beluša C — MKST Nová Dubnica B |
2. KOLO
6 - 12Dom kultúry Milochov TJ Slovan Milochov B — TOT Udiča B |
18 - 0Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — TTC PB C |
6 - 12TTC Beluša C — TTC Dulov A |
10 - 8Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — MEDEKO PB B |
14 - 4STK Lednica A — STK Dalas Papradno B |
3. KOLO
4 - 14ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — TJ Slovan Dolné Kočkovce B |
10 - 84. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — TTC Dulov A |
4 - 14STK Dalas Papradno B — TJ Slovan Milochov B |
11 - 74. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — MKST Nová Dubnica B |
15 - 3TTC Beluša C — STK Lednica A |
4. KOLO
6 - 12TTC Dulov A — TTC PB C |
15 - 3TOT Udiča B — STK Dalas Papradno B |
6 - 12STK Lednica A — MEDEKO PB B |
18 - 0Dom kultúry Milochov TJ Slovan Milochov B — TTC Beluša C |
3 - 15Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — ŠK STO Dohňany B |
5. KOLO
15 - 3ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — TTC Dulov A |
15 - 3Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — MKST Nová Dubnica B |
14 - 44. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — TJ Slovan Milochov B |
15 - 34. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — STK Lednica A |
5 - 13TTC Beluša C — TOT Udiča B |
6. KOLO
7. KOLO
14 - 4ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — TJ Slovan Milochov B |
18 - 04. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — STK Dalas Papradno B |
14 - 4Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — STK Lednica A |
10 - 84. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — TOT Udiča B |
10 - 8Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — TTC Dulov A |
8. KOLO
9. KOLO
14 - 4ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — STK Dalas Papradno B |
18 - 0Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — TOT Udiča B |
7 - 11Kultúrny dom Dulov TTC Dulov A — STK Lednica A |
11 - 74. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — TTC Beluša C |
12 - 6Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — TJ Slovan Milochov B |
10. KOLO
12 - 64. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — TTC PB C |
1 - 17ZŠ s MŠ Papradno (telocvičňa) STK Dalas Papradno B — TJ Slovan Dolné Kočkovce B |
10 - 8Kultúrny dom Udiča TOT Udiča B — MKST Nová Dubnica B |
3 - 15Dom kultúry Milochov TJ Slovan Milochov B — TTC Dulov A |
2 - 16Základná škola Beluša TTC Beluša C — ŠK STO Dohňany B |
11. KOLO
12 - 6ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — MEDEKO PB B |
10 - 8Kultúrny dom Dulov TTC Dulov A — TOT Udiča B |
18 - 0Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — TTC Beluša C |
9 - 9Základná škola Lednica STK Lednica A — TJ Slovan Milochov B |
9 - 9Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — STK Dalas Papradno B |
12. KOLO
12 - 6ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — TTC PB C |
18 - 0Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — MEDEKO PB B |
6 - 12Kultúrny dom Dulov TTC Dulov A — STK Dalas Papradno B |
14 - 4Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — TTC Beluša C |
13 - 5Základná škola Lednica STK Lednica A — TOT Udiča B |
13. KOLO
11 - 7Kultúrny dom Dulov TTC Dulov A — TTC Beluša C |
15 - 3Kultúrny dom Udiča TOT Udiča B — TJ Slovan Milochov B |
14 - 4ZŠ s MŠ Papradno (telocvičňa) STK Dalas Papradno B — STK Lednica A |
10 - 84. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — MKST Nová Dubnica B |
2 - 164. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — TJ Slovan Dolné Kočkovce B |
14. KOLO
17 - 1Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — ŠK STO Dohňany B |
11 - 7Kultúrny dom Dulov TTC Dulov A — MEDEKO PB B |
14 - 4Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — TTC PB C |
9 - 9Základná škola Lednica STK Lednica A — TTC Beluša C |
8 - 10Dom kultúry Milochov TJ Slovan Milochov B — STK Dalas Papradno B |
15.KOLO
10 - 8ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — MKST Nová Dubnica B |
9 - 94. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — STK Lednica A |
3 - 15ZŠ s MŠ Papradno (telocvičňa) STK Dalas Papradno B — TOT Udiča B |
8 - 104. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — TTC Dulov A |
8 - 10Základná škola Beluša TTC Beluša C — TJ Slovan Milochov B |
16.KOLO
11 - 7Dom kultúry Milochov TJ Slovan Milochov B — MEDEKO PB B |
4 - 14Kultúrny dom Dulov TTC Dulov A — ŠK STO Dohňany B |
12 - 6Kultúrny dom Udiča TOT Udiča B — TTC Beluša C |
10 - 8Základná škola Lednica STK Lednica A — TTC PB C |
4 - 14Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — TJ Slovan Dolné Kočkovce B |
17.KOLO
8 - 104. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — TOT Udiča B |
18 - 0ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — STK Lednica A |
18 - 0Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — TTC Dulov A |
14 - 44. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — TJ Slovan Milochov B |
14 - 4Základná škola Beluša TTC Beluša C — STK Dalas Papradno B |
18.KOLO
1 - 17Kultúrny dom Dulov TTC Dulov A — MKST Nová Dubnica B |
11 - 7Kultúrny dom Udiča TOT Udiča B — TTC PB C |
8 - 10ZŠ s MŠ Papradno (telocvičňa) STK Dalas Papradno B — MEDEKO PB B |
5 - 13Dom kultúry Milochov TJ Slovan Milochov B — ŠK STO Dohňany B |
0 - 18Základná škola Lednica STK Lednica A — TJ Slovan Dolné Kočkovce B |
19.KOLO
15 - 3ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — TOT Udiča B |
18 - 0Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — TJ Slovan Milochov B |
4 - 144. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — TTC Beluša C |
12 - 6Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — STK Lednica A |
16 - 24. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — STK Dalas Papradno B |
20.KOLO
1 - 17Kultúrny dom Udiča TOT Udiča B — TJ Slovan Dolné Kočkovce B |
1 - 17ZŠ s MŠ Papradno (telocvičňa) STK Dalas Papradno B — ŠK STO Dohňany B |
7 - 11Dom kultúry Milochov TJ Slovan Milochov B — MKST Nová Dubnica B |
8 - 10Základná škola Lednica STK Lednica A — TTC Dulov A |
9 - 9Základná škola Beluša TTC Beluša C — TTC PB C |
21.KOLO
15 - 3ZŠ Dohňany ŠK STO Dohňany B — TTC Beluša C |
14 - 4Kultúrny dom Dulov TTC Dulov A — TJ Slovan Milochov B |
17 - 1Kultúrny dom Dolné Kočkovce TJ Slovan Dolné Kočkovce B — STK Dalas Papradno B |
3 - 154. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — MEDEKO PB B |
14 - 4Dom športu, Nová Dubnica MKST Nová Dubnica B — TOT Udiča B |
22.KOLO
17:30STK Dalas Papradno B — MKST Nová Dubnica B |
17:304. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — ŠK STO Dohňany B |
17:30TOT Udiča B — TTC Dulov A |
18:00Dom kultúry Milochov TJ Slovan Milochov B — STK Lednica A |
18:30TTC Beluša C — TJ Slovan Dolné Kočkovce B |