HLAVNÝ TURNAJ

AMeno12345BodySetyPoradie
1HOLEŠA3:13:03:03:0412:11
2HERCO1:3 1:31:33:017:94
3BAŠKA M.0:33:1 3:13:039:52
4BAMBÚŠEK0:33:11:3 3:127:83
5ĎURAJKA0:30:30:31:301:125

BMeno12345BodySetyPoradie
1KONEČNÝ 3:03:13:03:0412:11
2HLUBINA0:3 2:33:03:028:64
3PAPŠO1:33:2 3:03:0310:52
4GAZDIK0:30:30:3 3:013:93
5JAKÚBEK PALO0:30:30:30:300:125
 *Julo Hlubina odohral len základnú skupinu, postúpil ďalší v poradí MG.

CMeno12345BodySetyPoradie
1BIROŠÍK 3:03:03:13:2412:31
2ŠTĚPÁN0:3 1:31:33:015:94
3HLBOČAN0:33:1 3:13:039:52
4MLKVIK J.1:33:11:3 3:028:73
5HOLEŠOVÁ2:30:30:30:302:125
DMeno12345BodySetyPoradie
1DVOŘÁK 3:13:13:03:0412:21
2LADECKÝ1:3 3:23:13:1310:72
3FILÍPEK1:32:3 1:33:017:94
4CABAJ M.0:31:33:1 3:027:73
5KVASNIČKA0:31:30:30:301:125
EMeno1234BodySetyPoradie
1KUČERA 3:03:13:139:21
2ŠKRABKO J.0:3 3:13:126:42
3ZEMANOVIČ1:31:3 3:215:83
4JANÍČEK1:31:32:3 04:94
FMeno12345BodySetyPoradie
1ĎURANA 3:23:23:03:0412:41
2ŠUBA2:3 3:13:03:0311:42
3VIŠENKA2:31:3 3:03:029:63
4KUTLÍK0:30:30:3 3:113:104
5MARMAN0:30:30:31:301:125
GMeno12345BodySetyPoradie
1LIPA 3:03:03:13:0412:11
2SLÁVIK0:3 3:13:03:039:42
3KUNOVSKÝ0:31:3 1:33:015:94
4RAKOVAN1:30:33:1 3:027:73
5FULEK0:30:30:30:300:125
HMeno12345BodySetyPoradie
1ŠKRABKO
R.
2:3 2:33:23:0210:83
2KALUS3:2 0:33:03:039:52
3PASTOREK3:23:0 3:03:0412:21
4HEDERA2:30:30:3 3:215:114
5SVRČEK0:30:30:32:302:125
IMeno1234BodySetyPoradie
1PANÁČEK 3:03:03:039:01
2PEPICH K.0:3 0:31:301:94
3HOLOŠKO0:33:0 3:026:32
4DUŠKO0:33:10:3 13:73
JMeno12345BodySetyPoradie
1VALACH 1:33:13:03:0310:42
2LAUŠ3:1 0:33:03:139:51
3MARTAUS1:33:0 3:01:328:64
4PECHO0:30:30:3 0:300:125
5BABUŠÍK0:31:33:13:027:73
KMeno123BodySetyPoradie
1SURÝNEK 3:03:026:01
2ČELKO0:3 3:213:52
3HLÁVKO0:32:302:63
LMeno12345BodySetyPoradie
1KVAŠŠAY 0:32:33:03:028:63
2JAKÚBEK3:0 1:33:13:0310:42
3KOŠTIALIK3:23:1 3:13:1412:51
4SEKO0:31:31:3 3:215:114
5SÁDECKÝ0:30:31:32:303:125
MMeno12345BodySetyPoradie
1SCHULCZ 3:03:03:03:0412:01
2MINDEK0:3 3:13:03:039:42
3ŽIAČIK0:31:3 3:03:027:63
4LEFKO0:30:30:3 3:013:94
5CYPRICH0:30:30:30:300:125
NMeno12345BodySetyPoradie
1MICHEĽ 3:23:03:03:1412:31
2GOLBINEC MILAN2:3 3:13:13:0311:52
3KOLEK0:31:3 3:03:027:63
4SITÁR0:31:30:3 1:302:125
5MLKVIK F.1:30:30:33:114:104
OMeno1234BodySetyPoradie
1LIESKOVSKÝ 3:23:03:139:31
2ONDRUŠKA2:3 3:03:228:52
3NOVÁK0:30:3 3:113:73
4HRANICA1:32:31:3 04:94
PMeno12345BodySetyPoradie
1SYCHRA 1:33:13:03:0310:42
2VICEN3:1 3:13:03:0412:21
3JUNGA1:31:3 2:33:017:94
4DUJSÍKOVÁ0:30:33:2 3:026:83
5CIGÁNIKOVÁ0:30:30:30:300:125
RMeno12345BodySetyPoradie
1ROJKOVIČ 3:03:23:03:0412:21
2DIDEK0:3 0:32:33:015:94
3RÁBARA2:33:0 3:03:0311:32
4DRAHOŠ0:33:20:3 3:026:83
5TOMÁŠEK0:30:30:30:300:125
SMeno12345BodySetyPoradie
1PODMANÍK 3:13:03:23:0412:31
2HEREL1:3 0:31:33:015:94
3KULICHOVÁ0:33:0 0:33:026:63
4BALUŠÍK2:33:13:0 3:1311:52
5CEDZO0:30:30:31:301:125
TMeno1234BodySetyPoradie
1KMECÍK 3:23:03:039:21
2PIŠTA2:3 3:23:028:52
3ŠTRBÁK0:32:3 1:303:94
4JURČEKOVÁ0:30:33:113:73

UMeno1234BodySetyPoradie
1FIŠER 3:03:13:239:31
2BÁLAŽ0:3 2:33:115:72
3KOŽIENKA1:33:2 3:127:64
4LETKO2:31:31:3 04:93
 *Tomáš Kožienka odohral len základnú skupinu, postúpili ďalší v poradí.