ŠTVORHRY

 

MMO 2016 4HRY

OSEM-FINÁLEŠTVRŤ-FINÁLESEMI-FINÁLE FINÁLEVÝŤAZ
Škrabko R.-Škrabko J.
Škrabko R.-Škrabko J.
Lipa J.-Jakúbek Pa.
Škrabko R.-Škrabko J.
Ďurajka-Babčan
Žiačik-Belás
Žiačik-Belás

Škrabko R.-Škrabko J.
Ďurana-Lipa M.
Ďurana-Lipa M.
Hedera-Mečiar V.
Ďurana-Lipa M.
Herco-Gazdík
Herco-Gazdík
Gálik-Kvassay
Škrabko R.-Škrabko J.
Štěpán-Lauš
Štěpán-Lauš
Lieskovský-Kulichová
Štěpán-Lauš
Češko-Letko
Filípek-Pauer
Filípek-Pauer
Štěpán-Lauš
Dohňanský-Jakúbek Pe.
Dohňanský-Jakúbek Pe.3. MIESTO
Didek-Zemanovič
Dvořák-HerelĎurana-Lipa M.
Crkoň-Majerech
Dvořák-Herel
Dvořák-Herel
REGISTROVANÉ DVOJICE

1. Filípek – Pauer 9.  Gálik – Kvaššay
2. Ďurana – Lipa M. 10.  Dohňanský – Jakúbek Pe.
3. Herco – Gazdík 11.  Jakúbek PA. – Lipa J.
4.  Hedera – Mečiar V. 12.  Ďurajka – Babčan
5.  Škrabko J. – Škrabko R. 13.  Lieskovský – Kulichová
6. Belás – Žiačik 14.  Češko – Letko
7.  Štěpán – Lauš 15.  Didek – Zemanovič
8.  Dvořák – Herel 16.  Crkoň – Majerech

VYLOSOVANIE

ŠTVORHRA 1  Škrabko J. – Škrabko R. ŠTVORHRA 9  Štěpán – Lauš
ŠTVORHRA 2  Jakúbek PA. – Lipa J. ŠTVORHRA 10  Lieskovský – Kulichová
ŠTVORHRA 3  Ďurajka – Babčan ŠTVORHRA 11   Češko – Letko
ŠTVORHRA 4 Belás – Žiačik ŠTVORHRA 12 Filípek – Pauer
ŠTVORHRA 5 Ďurana – Lipa M. ŠTVORHRA 13  Dohňanský – Jakúbek Pe.
ŠTVORHRA 6  Hedera – Mečiar V. ŠTVORHRA 14   Didek – Zemanovič
ŠTVORHRA 7 Herco – Gazdík ŠTVORHRA 15  Crkoň – Majerech
ŠTVORHRA 8 Gálik – Kvaššay ŠTVORHRA 16  Dvořák – Herel

 PROGRAM

OSEMFINÁLE
Z Dvojica Dvojica S1 S2 S3 S4 S5 V P
8F1  Škrabko J. – Škrabko R.   Jakúbek PA. – Lipa J.  3:0 K
8F2 Ďurajka – Babčan Belás – Žiačik 0:3 K
8F3 Ďurana – Lipa M.  Hedera – Mečiar V. 3:0 K
8F4 Herco – Gazdík Gálik – Kvaššay 3:0 K
8F5 Štěpán – Lauš Lieskovský – Kulichová 3:0 K
8F6  Češko – Letko Filípek – Pauer 0:3 K
8F7 Dohňanský – Jakúbek Pe Didek – Zemanovič 3:0 K
8F8  Crkoň – Majerech Dvořák – Herel 0:3 K
ŠTVRŤFINÁLE
Z Dvojica Dvojica S1 S2 S3 S4 S5 V P
4F1  Škrabko J. – Škrabko R. Belás – Žiačik 3:0 K
4F2 Ďurana – Lipa M. Herco – Gazdík 3:2 K
4F3 Štěpán – Lauš Filípek – Pauer 3:2 K
4F4 Dohňanský – Jakúbek Pe Dvořák – Herel 3:2 K
SEMIFINÁLE
Z Dvojica Dvojica S1 S2 S3 S4 S5 V P
SF1  Škrabko J. – Škrabko R. Ďurana – Lipa M. 3:1 K
SF2 Štěpán – Lauš Dvořák – Herel 3:2 K
O 3. MIESTO
Z Dvojica Dvojica S1 S2 S3 S4 S5 V P
F3 Ďurana – Lipa M. Dvořák – Herel 3:1 K
O 1. MIESTO
Z Dvojica Dvojica S1 S2 S3 S4 S5 V P
F1  Škrabko J. – Škrabko R. Štěpán – Lauš 3:1 K

 UMIESTNENIE

1.  Škrabko J. – Škrabko R.
2. Štěpán – Lauš
3. Ďurana – Lipa M.
4. Dvořák – Herel
5. – 8. Belás – Žiačik
 Filípek – Pauer
Herco – Gazdík
 Dohňanský – Jakúbek Pe
9. – 16. Jakúbek PA. – Lipa J.
Lieskovský – Kulichová
 Hedera – Mečiar V.
   Ďurajka – Babčan
Gálik – Kvaššay
 Češko – Letko
 Didek – Zemanovič
  Crkoň – Majerech