Turnajová loptička Joola Flash 40+

Na 10. ročníku Medeko open, ktorý sa uskutoční 13.4.2019 sa bude hrať opäť s plastovými loptičkami Joola Flash 40+. Pre tých, ktorí s loptičkami Joola Flash 40+ nehrávajú je ešte čas si s nimi zatrénovať. Hrať sa bude v dvoch telocvičniach na dvanástich stoloch  modrej a zelenej farby. To je informácia hlavne pre hráčov, ktorí na turnaji neboli, resp. neboli hrať stolný tenis na 4.ZŠ v Považskej Bystrici, kde sa Medeko open uskutoční. VIP turnaj sa odohrá na stole č. 12 s plastovými loptičkami Yasaka AB 40.

Konečné druhé miesto pre MEDEKO PB A

Až v poslednom kole sa rozhodlo o víťazovi piatej ligy. Aj keď to nebola priama konfrontácia, boj o titul bol dramatický do posledného kola. Medeko na dialku čakalo ako dopadne zápas Dolného Moštenca s Dubnicou. Titul a možnosť postupu do štvrtej ligy si vybojovali hráči Dolného Moštenca. Kedže mužstvo Dubnice sa na zápas vôbec nedostavilo. Vďaka kontumácii zápasu hráči Dolného Moštenca potvrdili postup do štvrtej ligy bez boja. Medeko PB obsadilo konečné druhé miesto v piatej lige. Ťažko hodnotiť sezónu ako úspešnú, keď nebol splnený cieľ, postup do štvrtej ligy. Každopádne je za nami pekná sezóna a pekné druhé miesto. Čo prinesie budúcnosť uvidíme.. Pravdepodobne si bude Medeko Považská Bystrica počkať na postup do štvrtej ligy ešte jednu sezónu. Ďakujeme všetkým tým, ktorí nám celú sezónu fandili.

 

 

MEDEKO OPEN 2019

Pripomenutie k blížiacemu sa turnaju Medeko Open 2019. 

NA TURNAJ SA MUSÍ PRIHLÁSIŤ VOPRED — V DEŇ TURNAJA NIEJE  MOŽNÉ SA PRIHLÁSIŤ — ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH NA MEDEKO OPEN 2019 JE NA STRÁNKE VĽAVO — KTO V ZOZNAME NIEJE A CHCE SA TURNAJA ZÚČASTNIŤ MUSÍ SA PRIHLÁSIŤ — UDALOSŤ NA FACEBOOKu JE LEN INFORMATÍVNEHO CHARAKTERU — LOSOVANIE PREBEHNE PIATOK 12.4.2019 cca 19:00 (live) — KONTAKT CEZ TEL.: 0905980713, EMAIL: mareklipa@kingpong.sk, FB-správa.

Turnajom Medeko Open 2019 sa budeme venovať a prinášať nové info o turnaji po skončení ligovej súťaže.(už od 12. kalendárneho týždňa.)

 

V predohrávke výhra, čaká sa na výsledok zápasu v Dolnom Moštenci

V predohrávke posledného kola sezóny 2018/2019 zdolali hráči Medeka Považská Bystrica mužstvo z Ladiec. Medeko si zapísalo povinné víťazstvo a rozlúčilo sa so sezónou na domácej palubovke víťazne. Či sa podarí získať titul, alebo Medeko skončí na peknom druhom mieste rozhodne piatkový zápas Dolného Moštenca. Prvý tím tabuľky v poslednom kole hostí Dubnicu. Na postup potrebuje Medeko výhru Dubnice, no stačí aj remiza. V prípade remízi a rovnakého dosiahnutého bodového zisku v lige posúva Medeko na prvé miesto lepší vzájomný zápas. Zvládne Dolný Moštenec posledný krok, ktorý býva najťažší? Zápas sa odohrá v piatok o 18:30 v kultúrnom dome v Dolnom Moštenci.

 

Medeko A vs Ladce B 14:4