Turnaj v Košeci

V sobotu 19.1. 2019 usporiadal klub STK NOZDROVICE 12. ročník stolnotenisového turnaja o pohár starostu obce Košeca. Turnaj mal prívlastok open, takže sa ho mohli zúčastniť hráči rôznej výkonnosti. Turnaj prilákal ako aj neregistrovaných hráčov, tak aj hráčov slovenskej extraligy. Turnaj sa hral dvojstupňovo. V základných skupinách o postup do vyraďovacích bojov bojovali registrovaní aj neregistrovaní hráči spoločne. Víťazom sa stal pomerne ľahko hráč extraligy Samuel Novota. Vo finále nemal veľa problémov s prvoligovým hráčom Leopoldova Róbertom Bučkom. Tretie miesto vyhral Peter Konrád nad Valúchom starším tiež jednoducho. Turnaj bol doplnený aj o zápasy štvorhier. Víťazom sa stala dvojica Konrád, Valúch. Na turnaji sa hralo aj o útechu. STK Nozdrovice pripravili počas celého dňa bohaté občerstvenie. Hlavným rozhodcom bol Július Hlubina.

Na fotke usporiadatelia a víťazi 12. ročníka stolnotenisového turnaja o pohár starostu obce Košeca.