1x v histórii zápas s Lednicou

V 4. kole 7. ligy sa stretli družstvá Lednice a Medeka B. A bolo to prvý krát v histórii. Medeko B nad snaživým domácim tímom zvíťazil 12:6.

Hralo sa na základnej škole na troch stoloch. Medeko B posilnil Martin Belás, ktorý odohral v aktuálnej sezóne prvý zápas. Na zápas za Medeko B nastúpil po dlhoročnej pauze Tóno Pauer! Po dvoch štvorhrách bol stav nerozhodný 1:1. Víťazná štvorhra bola v podaní dvoch Martinov. Martina Belása a Martina Bernátha, ktorí vyhrali v piatom sete na 18 bodov.

Martin Belás po dobrom a spoľahlivom výkone, bez tréningu si poľahky uhral štyri body.

Vlado Herco sa so súpermi poriadne potrápil, ale po tradične bojovnom výkone nakoniec uhral tri body, keď vo svojich troch zápasoch zvíťazil 3:2 na sety.

Tóno Pauer prekvapil a po dlhej prestávke sa mu podarilo vyhrať dva zápasy. Zaujímavosťou je, že hral s cudzou raketou, keďže svoju raketu nevedel nájsť.

Martinovi Bernáthovi sa nedarilo tak ako v minulých zápasoch, ale povinne dva body uhral.

V ďalšom domácom zápase privíta Medeko B tím TJ Slovan Milochov B v piatok 3.11.2023 o 17:30.