1. KOLO
15 - 37. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Sedmerovec C |
18 - 04. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — TTC PB C |
5 - 13Dom kultúry Milochov Milochov A — Dolná Mariková |
10 - 8ZŠ Beluša Beluša A — Pružina A |
12 - 6Základná škola Pruské Pruské B — Červený Kameň |
12 - 6ZŠ Zliechov Zliechov — Dolné Kočkovce B |
2. KOLO
0 - 184. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Slovan PB B |
10 - 8Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Beluša A |
10 - 8Základná škola Pruské Pruské B — MEDEKO PB B |
11 - 7ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Pružina A |
6 - 12ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Zliechov |
7 - 11Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Milochov A |
3. KOLO
5 - 137. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Pruské B |
16 - 24. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Červený Kameň |
18 - 0Dom kultúry Milochov Milochov A — TTC PB C |
7 - 11ZŠ Pružina Pružina A — Dolné Kočkovce B |
7 - 11ZŠ Beluša Beluša A — Dolná Mariková |
14 - 4ZŠ Zliechov Zliechov — Sedmerovec C |
4. KOLO
1 - 174. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Zliechov |
7 - 114. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Slovan PB B |
10 - 8ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Pružina A |
4 - 14ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Dolné Kočkovce B |
16 - 2Základná škola Pruské Pruské B — Milochov A |
4 - 14Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Beluša A |
5. KOLO
9 - 9Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Dolná Mariková |
13 - 57. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Červený Kameň |
3 - 15Dom kultúry Milochov Milochov A — MEDEKO PB B |
10 - 8ZŠ Pružina Pružina A — Sedmerovec C |
12 - 6ZŠ Beluša Beluša A — TTC PB C |
14 - 4ZŠ Zliechov Zliechov — Pruské B |
6. KOLO
4 - 144. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Pružina A |
15 - 37. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Milochov A |
10 - 84. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Zliechov |
4 - 14ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Dolná Mariková |
4 - 14Základná škola Pruské Pruské B — Beluša A |
6 - 12Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Dolné Kočkovce B |
7. KOLO
16 - 2Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — TTC PB C |
13 - 5Dom kultúry Milochov Milochov A — Červený Kameň |
11 - 7ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Sedmerovec C |
14 - 4ZŠ Beluša Beluša A — MEDEKO PB B |
10 - 8ZŠ Zliechov Zliechov — Slovan PB B |
8 - 10ZŠ Pružina Pružina A — Pruské B |
8. KOLO
10 - 84. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Dolná Mariková |
12 - 64. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Pružina A |
4 - 147. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Beluša A |
11 - 7Základná škola Pruské Pruské B — Dolné Kočkovce B |
6 - 12ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Sedmerovec C |
7 - 11Dom kultúry Milochov Milochov A — Zliechov |
9. KOLO
10 - 8Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — MEDEKO PB B |
10 - 8ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Pruské B |
12 - 6ZŠ Zliechov Zliechov — Červený Kameň |
16 - 2Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — TTC PB C |
7 - 11ZŠ Pružina Pružina A — Slovan PB B |
14 - 4ZŠ Beluša Beluša A — Milochov A |
10. KOLO
9 - 97. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Dolné Kočkovce B |
9 - 94. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Dolná Mariková |
17 - 1ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — TTC PB C |
9 - 9Základná škola Pruské Pruské B — Sedmerovec C |
11 - 7Dom kultúry Milochov Milochov A — Pružina A |
6 - 12ZŠ Zliechov Zliechov — Beluša A |
11. KOLO
0 - 184. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Pruské B |
12 - 6ZŠ Beluša Beluša A — Červený Kameň |
9 - 9ZŠ Pružina Pružina A — Zliechov |
15 - 3Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Milochov A |
9 - 9ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Slovan PB B |
8 - 10Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — MEDEKO PB B |
12. KOLO
3 - 154. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — MEDEKO PB B |
12 - 6Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Zliechov |
9 - 9ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Pruské B |
8 - 10ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Milochov A |
11 - 7Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Slovan PB B |
8 - 10ZŠ Pružina Pružina A — Beluša A |
13. KOLO
17 - 17. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — TTC PB C |
12 - 64. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Pruské B |
6 - 12Dom kultúry Milochov Milochov A — Sedmerovec C |
9 - 9ZŠ Zliechov Zliechov — Dolná Mariková |
11 - 7ZŠ Beluša Beluša A — Dolné Kočkovce B |
14 - 4ZŠ Pružina Pružina A — Červený Kameň |
14. KOLO
3 - 154. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Milochov A |
8 - 10Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Pružina A |
5 - 13ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — MEDEKO PB B |
11 - 7ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Beluša A |
9 - 9Základná škola Pruské Pruské B — Slovan PB B |
8 - 10Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Zliechov |
15. KOLO
13 - 5Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Červený Kameň |
11 - 77. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — MEDEKO PB B |
5 - 13Dom kultúry Milochov Milochov A — Pruské B |
13 - 5ZŠ Zliechov Zliechov — TTC PB C |
16 - 2ZŠ Beluša Beluša A — Sedmerovec C |
9 - 9ZŠ Pružina Pružina A — Dolná Mariková |
16. KOLO
0 - 184. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Beluša A |
8 - 104. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Milochov A |
9 - 9Základná škola Pruské Pruské B — Zliechov |
4 - 14ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Slovan PB B |
8 - 10ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Dolné Kočkovce B |
10 - 8Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Pružina A |
17. KOLO
10 - 8Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Sedmerovec C |
6 - 12Dom kultúry Milochov Milochov A — Slovan PB B |
11 - 7ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — Červený Kameň |
14 - 4ZŠ Beluša Beluša A — Pruské B |
14 - 4ZŠ Pružina Pružina A — TTC PB C |
12 - 6ZŠ Zliechov Zliechov — MEDEKO PB B |
18. KOLO
4 - 144. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Dolné Kočkovce B |
9 - 97. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Zliechov |
3 - 15ZŠ Pružina MEDEKO B — Beluša A |
11 - 7Základná škola Pruské Pruské B — Pružina A |
11 - 7ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Milochov A |
11 - 7Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Dolná Mariková |
19. KOLO
15 - 3Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Pruské B |
16 - 2ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — TTC PB C |
9 - 9ZŠ Pružina Pružina A — MEDEKO PB B |
11 - 7Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Červený Kameň |
12 - 6ZŠ Zliechov Zliechov — Milochov A |
15 - 3ZŠ Beluša Beluša A — Slovan PB B |
20. KOLO
4 - 144. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Sedmerovec C |
14 - 47. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Pružina A |
11 - 74. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Dolné Kočkovce B |
8 - 10ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Zliechov |
10 - 8Základná škola Pruské Pruské B — Dolná Mariková |
3 - 15Dom kultúry Milochov Milochov A — Beluša A |
21. KOLO
5 - 134. ZŠ Považská Bystrica TTC PB C — Červený Kameň |
8 - 10Kultúrny dom Dolné Kočkovce Dolné Kočkovce B — Slovan PB B |
12 - 6ZŠ Dolná Mariková Dolná Mariková — MEDEKO PB B |
11 - 7Obecný úrad Sedmerovec Sedmerovec C — Pruské B |
12 - 6ZŠ Beluša Beluša A — Zliechov |
8 - 10ZŠ Pružina Pružina A — Milochov A |
22. KOLO
13 - 57. ZŠ Považská Bystrica Slovan PB B — Dolná Mariková |
10 - 84. ZŠ Považská Bystrica MEDEKO PB B — Sedmerovec C |
6 - 12ZŠ Červený Kameň Červený Kameň — Beluša A |
7 - 11Dom kultúry Milochov Milochov A — Dolné Kočkovce B |
16 - 2Základná škola Pruské Pruské B — TTC PB C |
11 - 7ZŠ Zliechov Zliechov — Pružina A |