Bystričany B – Medeko A 2:16

V poobednom zápase na nás čakalo “´B” mužstvo Bystričan. Nevedeli sme čo očakávať. V prípade nasadenia základnej zostavy mužstva z Bystričan by výhra Medeka “A” bola len ťažko predstaviteľná. Bystričany “B” by so svojou základnou zostavou uvedenou na súpiske pre túto sezónu pravdepodobne v lige neprehrali ani jeden zápas. Po príchode do telocvične sme zistili zostavu domáceho celku. Ani jeden hráč so základnej zostavy nebol v zostave zápasu. Tak sme si druhý krát počas dňa vydýchli. Zápas bol otázkou skóre. Napriek tomu, že domáci podali dobrý sympatický výkon, tešili sme sa z vysokého víťazstva 16:2. Robo Fapšo neprehral túto sezónu v 4. lige ešte ani jeden zápas. Po jednom zápase prehrali iba hráči Lipa a Lauš a to pomerom 2:3 na sety. Lauš vyhrával s Milotom pri svojom podaní 9:7 v piatom sete a napriek tomu ho nedotiahol do víťazného konca. Lipa vyhrával z Masárom už 2:0 na sety. Ešte aj v piatom sete vyhrával 8:6, ale súperovi podľahol.

Najbližšie sa Medeko “A” predstaví zase vonku a to 5.11.2022 10:00 v Trenčianskej Teplej “C” a 15:00 v Pruskom “A”.