V Tr. Teplej cenná výhra!

Na úvod sezóny sme cestovali na 1. kolo 4. ligy do Trenčianskej Teplej. “C” tím Tr. Teplej postavil v predohrávke 1. kola najlepšie možnú zostavu tvorenú 3. ligovými až 2. ligovými hráčmi. Hralo sa v menšej telocvični na dvoch stoloch. Pri pohľade na zostavu domácich sme vedeli, že zápas nebude vôbec jednoduchý Do zápasu sme nasadili zostavu s novou posilou, Danom Lieskovským, keďže stálica Patrik Lauš si lieči zranené zápästie. Úvod zápasu bol pre Medeko A ako z veľkej knihy a po vyhraných obidvoch štvorhrách a po prvom kole dvojhier bol stav 5:1 pre Medeko. Keďže sa po novom hrá už len 14 zápasov nič iné ako výhra za takého stavu už nepripadala do úvahy. Lenže kvalita domácich sa postupne ukázala a stav pred poslednými dvoma zápasmi sa vyrovnal na 6:6. Priebeh posledných súbežne hrajúcich zápasov bol v neprospech Medeka. Peter Gulač prehrával s Cúcorom 1:0. Na druhom stole Robo Fapšo prehrával so Svitanom už 2:0 na sety. Našťastie Peter otočil zápas 3:1 vo svoj prospech a remízu sme mali istú. Robo v poslednom zápase znížil stav na 1:2. Za stavu 2:1 na sety a 10:7 na body mal Svitana 3 match pointy a o remíze nebolo pochýb. Svitana záver setu nezvládol a nepremenil ani jednu možnosť ukončiť zápas a stanoviť celkové skóre na nerozhodných 7:7. A piaty set Svitanovi vôbec nevyšiel! Fapšo vyhral rozhodujúci piaty set hladko. Medeko sa tak napokon mohlo radovať z cenného a dôležitého víťazstva.